Komanda jau ruošiasi vykti į tarptautinius jaunimo mainus, lapkričio 16-23 dienomis vyksiančius Latvijoje. Projekto  metu susipažinsime  su jaunimu iš 7 Europos šalių ir kartu kursime socialinius filmus. 

"Social Records - Let's Highlight Equality Matters" . Turime 5 vietas.

Projektas finanuojamas ES programos Erasmus+. 
  e-paštu [email protected]
Dalyvių amžius (17-30metų)
Sudalyvavome- laukite naujienų ir nuotraukų.
Tobulinimosi kursai VOKIETIJOJE  jaunuoliams,turintiem savo nuomonę,ieškantiems naujų idėjų ir visiems aktyviems piliečiams :)   

TC “Equal rights - fair opportunities” 01- 08 October 2016, Oranienburg, Germany

Projektas finanuojamas ES programos Erasmus+. Dalyviams apgyvendinimas ir maitinimas projekto dienomis nieko nekainuos,o kelionės išlaidos, neviršijančios 275 Eu bus  finanuojamos projektui pasibaigus.

Sudalyvavome- laukite naujienų ir nuotraukų.

Tobulinimosi kursai SLOVĖNIJOJE aktyviems jaunuoliams ir visiems norintiems dirbti su jaunimu. 


MAKE IT HAPPEN Training course for youth leaders and youth workers 1.10. - 9.10.2016 Slovenia
Pasibaigė atranka į tarptautiniu jaunimo mainus Portugalijoje "Climb for inclusion"  The Youth Exchange will take Place in Braga, Portugal from 24 July until 1 August 2016


Laukite kitų nuotykių :)
Video apie tai,kaip Memove dalyvavo tarptautiniuose lyderystės kuruose Lenkijoje.

An Erasmus+ training course – Leader Almighty – ended with astonishing success after 24 young people from 12 different countries (Italy, Malta, Romania, Slovakia, Greece, Portugal, Czech Republic, Lithuania, Cyprus, Croatia, Spain and Poland) came together in the small town of Pinczów, Poland, to refine their leadership skills as youth leaders and active citizens. Hosted by the SMIT “CREATOR” NGO, participants were deconstructed and rebuilt into the leaders of tomorrow through tools and methods of non-formal education, such as simulations, role-playing, and discussions. The aim of the project, carried out over eight days, was to prepare participants to tackle social issues by empowering their peers using various taught and proven leadership techniques. Both organizers and participants of 'Leader Almighty' concluded the project with their heads held high, having successfully shared their ideas, exchanged cultures, and most importantly, developed their leadership skills in order to empower their work as a youth leaders.


Evelina,Mantas ir Indrė dalinasi šviežiais  prisiminimais iš  Turijoje ,Kusadarsi vykūsių kusrų  apie vartotojiškumo mažinimą ir gamtosaugą.

CCNConscious Consumption Network Training course 22-27 May 2015 in Kuşadası / TURKEY

Naujienos apie Balandžio 7-14d Ambite Ispanijoje vykusius tarptautinius tobulinimosi kursus  “Equality for a better future”,kuriuose dalyvavo ir memoviečiai Indrė,Beatričė ir Mantas. Spausk ant foto ir sužinok daugiau.

JAU PASKELBTI DALYVIAI ATRINKTI I VASAROS STOYKLĄ ISPANOJOJE


The participation in the European Summer Camp Y.U.S.T.E. 2015 “Youth Up, Sharing Talent for Europe” from the 4th until the 12th of July, in Yuste, Cáceres (Spain), is reserved for a maximum of 10 candidates per country, which must necessarily be aged between 17 and 25 years old.

 Dėmesio!
Ieškomi kalbantys angliškai ir pilni pozityvios energijos jaunuoliai, tarptautinio projekto Kaune gegužės mėnesį organizavimui.
Svarbiausia ko mums reikia,tai Tavo atsakingumas,lankstumas ir noras tobulėti. Gebėjimas rašyti ir kalbėti anglų kalba,bei geros excel,word,Adobe, Power Point,Prezi programų valdymo žinios,arba anksteksnis dalyvavimas tarptautiniuose ES projektuose- didelis privalumas.

Atsakomybės ir ką mes veiksime konadoje:

*Komunikacija su projekto partnreniais iš 10 ES šalių interetu.(Dalyvių atranka,bilietų pirmimas,informacijos sklaida)
*Komunikacija su viešbučiu (svečių priėmimas,maitinimas,tvarkaraštis)
*Grafinė projekto komunikacija(Plakato,video,info pack,puslapio kūrimas)
* Veiklų priemonių ruošimas(kursų medžiagos paruošimas,Trenerių asistavimas,grafikų sudarimas)
*Viešieji ryšiai(komunikacija su Kauno miesto savivaldybe,vietine spauda ir tv,susitikimų organizvimas)
*Laisvalaikio planavimas( svečių pasitikimas,švenčių organizavimas,komunikacija su klubais ir Kauno miesto renginiais,ekskursijos)

Jei esi pasiruošęs komandiniam darbui ir būriui naujų tarptautinių draugų- iki gruodžio 20 dienos siųsk mum savo motyvacinį laišką [email protected],laiške paminėk už kokią projekto organizavimo sritį norėtum būti atsakingu.

*Projekto komanda,su kitais projekto dalyviais gegužės 17-24 dienomis bus apgyvendintas viešbutyje Kaune,dalyvaus visuose užsiemimuose,galės klausytis paskaitų ir turės kitų smagių privilegijų:) 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalyvavusi kursuose Act for Europe: Theatre for Active Citizenship Gruzijoje labai džiaugiuosi, visų pirma dėl to, kad tai kursai, kur dalyvių amžiaus kriterijus - iki 35 metų. Kadangi pati jau seniai „nebetelpu“ į Jaunimo mobilumo programos amžiaus grupę, pamačiusi, jog organizuojami tokie su menu susiję, kiek vyresniems dalyviams, skirti kursai, iš karto puoliau pildyti paraišką. Gruzijoje, Rustavi mieste vykę teatro, kaip 


aktyvios visuomenės kūrimo kursai, džiugino smagia kompanija. Be abejonės, prie geros nuotaikos prisidėjo saulėtas ir šiltas Gruzijos oras. Kaip ir minėjau, dėl šiek tiek skirtingo nei Jaunimo mainų programų amžiaus buvo smagu susipažinti su vyresniais, savo srities profesionalais ir taip pat teatro mėgėjais iš Europos šalių. Neabejotinai didelis pliusas kursus vedusiems dėstytojams, ne tik už profesionalų požiūrį, bet ir už įdomiai ir įvairiapusiškai pateiktą informaciją, kuria manau ateityje savo darbe panaudos ne vienas kursų dalyvis.

Rūta 2014

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Memoviečiai šauniai dalyvavo tarptautiniuose jaunimo mainuose " Your Move? Youth Move! " Tuscany 02 - 09 Lapkritis 2014 

  "Kadangi tai buvo mano pirmasis projektas neturiu su kuo palyginti, bet mano akimis jis buvo kupinas geriausių emocijų. Nuo pat pirmos dienos iš visų sklido nuoširdumas ir mieliausios šypsenos veiduose. Netikėjau, kad tiek daug skirtingų ir jaunų žmonių gali dirbti kartu kaip komanda ir sukurti žaidimą per savaitę. Šypseną kelia prisiminus kultūrinius vakarus kai juokėmės it maži vaikai bežiūrint filmukus apie kiekvieną šalį, beabejo skanu buvo paragauti kiekvienos šalies nacionalinius produktus ( Portugalijos darytą sangria, Rumunijos saldainius, kurie buvo skanesni išgirdus jų istoriją, Italijos „Nuga“, Prosciutto kumpį, Graikijos alyvuoges, Bulgarijos saulėgrąžas, Bei Lenkijos karvutės saldainius). Įsimintiniausia diena būna su netikėtais vingiais, tokią dieną ir mes turėjome kai vykome į Pisą. Įsėdome ne i tą traukinį kartu su portugalėmis,pastebėjome tai gerokai vėliau, bet tikrai dėl to neliūdėjome, nes turėjome progą iš savų klaidų pasijuokti. Smagu tai, kad visgi pasiekėme išsvajotąją Pisą ir turėjome neužmirštamų prisiminimų. Firenze sužavėjo savo nuostabia architektūra, bei skulptūromis, kurias galėjome pamatyti iš arti. Tikiu, kad dar ilgai išliks patys geriausi prisiminimai apie šį projektą. Ačiū už tai, kad su jūsų organizaciją galėjau įgyvendinti šią patirtį."
Ligita 2014 

*** "Savaite Toskanoje su šiuo projektu atnešė tikrai gražių dalykų. Nors, dėl neįprastai didelio žmonių skaičiaus, su visais artimiau susipažinti neteko, tačiau susipažinau su keliolika tikrai puikių ir įdomių žmonių. Sužinojau ne tik apie kitus, tačiau ir apie save - šis projektas padėjo geriau suprasti save, savo charakterio savybes. Projektas atnešė daug naujų žinių - apie pagrindinę projekto temą - verslumą, jaunimo nedarbą, privertė susimąstyti apie nedarbo priežastis bei sprendimus; taip pat be galo įdomu ir naudinga buvo kultūriniai vakarai, kurių metu kiekviena šalis pristato savo tėvynę, kultūrą, jos ypatumus, bei, žinoma, maistą. Dalykas, kuris džiugiai nustebino, yra tai, kad per šią savaitę spėjome ne tik pabūti aktyvūs projekto nariai, tačiau ir asmeniškai susipažinti su Italija šiek tiek pakeliaujant - nemaniau, kad turėsime tam laiko, tačiau visi sutarę tikslingai dirbome tam, kad turėtume laisvą dieną ir galėtume pamatyti nuostabiąją Italiją iš arčiau. Apibendrindama galiu pasakyti, kad tokie mainai buvo tikrai naudingi, smagūs, bei nekantraudama laukiu kito projekto !"
Aura 2014

"Grįžus iš Briuselyje vykusio tarptautinio susitikimo T.C. “Youth Advocating for Social Inclusion Policies” su kolegomis iš 15 Europos šalių,turime daug naujų idėjų ir strategijų naujoms asociacijos veikloms Lietuvoje."
Asociacijos prezidentė
04th- 11th November, Brussels, Belgium 2014


Aurimas,Gediminas ir Ignas dalinasi įspūdžiais iš tarptautinių kursų Council of Europe’s Compass Human Rights Education Programme,2014 lapkričio 6-14 dienom vykusių Wroclaw,Lenkijoje.

"Pirmas ir didžiausias iššukis buvo pasiekti Vroclava automobiliu ( mums pasirodė tai patogiausias būdas). Po 10 valandų kelionės mes pagaliau Vroclave. Nors ir ir pavargę bet laimingi, kadangi pirma kartą gyvenimę teks dalyvauti projekte tokia tema ir atstovauti save bei asociaciją. Prasidėjusios paskaitos tikrai nudžiugino. Visi draugiškai, bendraujantys. Aptarėme pagrindines žmogaus teises ir kaip jos turėtu būti naudojamos realiame gyvenime. Taip pat atlikdami tam tikrus užsiemimus/žaidimus bandėme pajusti ką jaučia žmonės , kurių teisės yra pažeidžiamos. Taigi visą šitą savaitę prabėgo tikrai greitai, spėjome pažinti ir nuostabųjį Vroclavą, taip pat patobulinti žinias apie žmogaus teises. Pasibaigus projektui buvo gaila palikti naujus draugus, kadangi per savaite jie tapo kaip šeimos dalis. Tačiau tvirtai žinome, kad tai nebuvo musu paskutinis projektas, kuriame dalyvaujame. Dėkui Memove asociacijai už suteiktą šansą! " 

This projects was organized by ur Italian partners " Studenti per la cità''

Iš Sardinijos saloje vykūsių tarptautinių jaunimo mainų apie sveiką gyvenseną "Mens sana in corpore sano" grįžę memoviečiai dalinasi įspūdžiais.
----------------------------------------------
Jau dvi dienos kaip namie, bet niekaip neina atsigauti nuo įspūdžiu. Tiesiog magiška vieta, beprotiskai gera nuotaika, žmonės ir nuostabiai suorgaznizuotas projektas. Noriu padėkoti visai lietuviu komandai už puiku komandinį darbą, rūpestį vieni kitais ir juoką. Ačiū ačiū ačiū  visiems. Pasiilgsiu.
Evelina
-----------------------------------------------
Tai man buvo pirmi jaunimo mainai. Tikrai nenusivyliau. Mainų vieta parinkta puikiai – puikus kraštovaizdis, saulė, šiluma. Organizatorių darbas taip pat paliko įspūdį. Bet svarbiausia – didelė pozityviai nusiteikusių jaunų žmonių iš skirtingų valstybių kompanija, kurioje neimanoma nuododžiauti. Labai daug puikių įspūdžių. Kartočiau.

Paulius

2014

Seminaras "Raise Your Skills: youth overcoming unemployment" vykęs liepos 19-26 dienomis 2014 Ukrainoje Lviv.

 Memoviečių   Įspūdžiai iš kursų " Right! Human rights!" , vykusių birželio 2-9 dienomis Kosove 2014


-----------------------------------------------------
Memoviečiai  dalyvavo kursuose Albanijoje, Tiranoje

L.E.A.D. your way to employment
 gegužės 23-31  2014


Dalyvaudamas projekte susiradau daug draugų iš visos Europos su kuriais iki pat dabar bendraujame ir dalinames prisiminimais ir žiniomis įgytomis projekto metu.  Smagu suprasti, kad nepaisant tautybės, religijos bei  politinės sitaucijos šalyje visi žmonės yra tokie patys su tomis pačiomis bėdomis ir svajonėmis.  Labai nuoširdžiai visiems siūlau pasinaudoti galimybe ir sudalyvauti projektuose, nes tikrai nepasigailėsit išvažiavęi ir pažinsite kitas šalis, kultūras bei žmones. 
Vytautas
2014--------------------------------------------------
Memoviečiai 07-14 Balandžio dienomis  Armėnijoje Yerevan  aktyviai dalyvavo tobulinimosi kursuose   skirtuose jaunimo darbuotojams ir aktyviai dalyvaujantiems
 "Deal with our past to live better our future":)  
------------------------------------------------------
ačiū "MEMOVE" už galimybę sualyvauti šiuose kursuose, man labai labai labai pasisekė su kitais dalyviais lietuviais. Jie nerealūs Ir prisijuokėm ir rimtai pasikalbėjom ir padirbom ir viskas buvo gerai. Kitiems jie taip pat paliko didelį įspūdį ,o ir oranizatoriai sakė, kad pasiilgs jų jumoro jausmo ir jų pačių. Projekto treneriai labai visiem išgyrė lietuvių grupę ir pasakė, kad visos organizacijos glėtų būti tokios kaip mūsų "memove":))) "
Kornelija
2014

------------------------------------------------------MEMOVIEčiaiParnerysčių seminare apie ES jaunimo darbingumo problemas  "Youth in Network" Portugalijoje"Dalyvavimas, šiame seminare buvo puiki patirtis, praturtinati turimas žinias ir praplėčianti akiratį. Gavau daug naudingos informacijos apie Europos Sąjungos suteikiamas galimybes: stažuotes, pirmą darbą, mokymus, savanoriavimą ir pan. Taip pat buvo įdomu išgirsti naujausią informaciją apie jaunimo nedarbą ir būdus, kaip sprendžiama ši problema kitose valstybėse."

Jolita 2013

 Tobulinimosi kursai jauniesiems verslininkams Bulgarijoje
I've Got The Power To Be  Entrepreneur
------------------------------------------------------------------
"Tai buvo mano pirmieji tokio tipo neformalūs mokymai. Įspūdžiai patys geriausi, nes per mokymus tikrai gavau daug naudingos informacijos, pačių mokymų metodai labai patiko, sutikau labai daug aktyvių, kūrybingų ir be galo įdomių žmonių. Buvo įdomu sužinoti kažką naujo apie kiekvieną šalį, jų studijų sistemą, darbo perspektyvas. Buvo naudinga prisiminti šnekamąją anglų kalbą."
Birute
------------------------------------------------------------------
"It was my first time, that I took part in such non-formal training courses. I am fascinated of these courses, because I got a lot of useful information, I liked the methods of these training courses, I met a lot of active, intelligent, talented, interesting and creative young people. It was interesting to know something new about every country, it's studying system, job prospects. For me it was good to remember spoken english language."
Birute2013

"Sea of solidarity: Baltic was a project that exceeded my expectations. In one week I not only learned a lot about relations between Baltic region countries, polish people point of view, but also had a great time. The best part is that i found many new friends that I'm glad I had a chance to spend time with and hope to meet them in the future."
Justinas

"Labai dėkoju, už nuostabų projektą,kurio dėka supratau daugelį dalykų, praleidau nuostabiai laiką, susiradau naujų draugų, patyriau daug gražių akimirkų. Nesitikėjau ,kad bus taip nuostabu,net nežinau kaip papasakoti tai,bet į žodį NUOSTABU nelabai viskas tilpo "
Evelina2013


Memoviečiai atstovavo Lietuvą projekte Lenkijoje:)


The Project Sea of Solidarity: Baltic is a Training Course held in Darłowo between 13 - 20 July 2013. It is a bilateral, Polish- Lithuanian co-operation project focused mainly on issues involving Baltic countries. Various topics will be discussed, with emphasis placed upon creating intercultural and multiethnical dialogue. What is more: anti-discrimination and anti-xenophobia issues in the Baltic area. Together with it, other subjects will be brought up, such as: a need of initiating creative and innovative actions for young people of the region, promoting democracy, ecological and European awareness and citizenship or human rights. The Project Sea of Solidarity: Baltic brings together 20 experienced youth leaders,trainers, youth workers, project managers, and volunteers from Poland and Lithuania. All activities will be carried on by experienced specialists, and they stay inside of the borders of non-formal education methods. Training aims at transferring knowledge, expanding skills, shaping positive attitudes of the current and future trainers and building stronger net of connections and mutual understanding between the two countries, despite their historical and cultural differences in order to raise awareness for the regional cooperation,protection of human rights and personal dignity.

This project was organized by Smit "CREATOR" and  project was funded by Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży
------------------------------------------------------


Asociacija "MEMOVE" 2013 Liepos 10 - 17  aktyviai dalyvavo jaunimo mainuose 

"Social Active Youth 2.0"  Nurri -Sardinija- Italijoje.

Ši patirtis paliko gilius įspūdžius, kurie išliks dar  ilgai. 

Andrius

2013

http://socialyouthexchange2.wordpress.com/

http://socialactiveyouth.blogspot.it/